AR CREDIT se stala součástí RENOMIA GROUP

30.08.2023 13:51 |
AR CREDIT se stala součástí RENOMIA GROUP


Vážení klienti,

velice si vážíme Vaší důvěry a spolupráce s Vámi. Vždy děláme maximum proto, abychom Vám nabídli to nejlepší, co je v oblasti pojištění na trhu k dispozici, a proto jsme se rozhodli spojit své síly se zkušeným partnerem se špičkovým know-how a mezinárodní působností – největší českou makléřskou společností RENOMIA, která je zároveň jedním z předních makléřů v celém regionu střední a východní Evropy.

Společnost RENOMIA se stává naším většinovým vlastníkem. AR CREDIT ale bude i nadále fungovat pod svou značkou a stávající vedení společnosti se bude věnovat péči o klienty a dalšímu rozvoji firmy.

Spoluprací s RENOMIA se nám otevírají nové možnosti, jak posunout služby pro Vás na novou úroveň. RENOMIA se profiluje v desítkách specializovaných typů pojištění, které je díky své partnerské síti schopna zajistit kdekoli na světě. Již řadu let investuje do vývoje moderních technologií, které výrazně zefektivňují všechny procesy od získání nabídky od pojistitelů, přes správu pojistných programů až po pomoc při likvidaci škod v případě pojistné události. Veškeré technologické i odborné zázemí RENOMIA bude od nynějška k dispozici také všem klientům AR CREDIT.

 

Ještě jednou Vám velice děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci.

 

 

S úctou,

 

Václav Tušla

ředitel společnosti