Profil

busines

AR CREDIT je nezávislá pojišťovací makléřská společnost s více než 10-ti letou tradicí, která působí ve všech oblastech pojištění, tzn. v životním a majetkovém pojištění občanů, finančním poradenství, pojištění podnikatelských, průmyslových a komerčních rizik a v neposlední řadě pojištění zemědělských rizik.


AR CREDIT splňuje veškeré požadavky dané legislativou České republiky.                            Společnost je registrována u ČNB v souladu se zák. č. 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích a likvidátorech pojistných událostí,  jako pojišťovací makléř a to pod číslem 005858PM. Její činnost podléhá pod kontrolu Úřadu státního dozoru v pojišťovnictví a penzijním připojištění. Rovněž splňujeme standardy doporučené směrnicemi o pojišťovnictví vydané komisí Evropské unie.


AR CREDIT  se ve svém oboru  vyprofilovala  na společnost nabízejících exkluzivní, na míru šitý vysoce profesionální pojišťovací servis ve všech sektorech majetkového, odpovědnostního, finančního a životního pojištění. Jako ryze česká společnost, bez zahraničního kapitálu, úspěšně konkuruje  i nadnárodním společnostem.


AR CREDIT disponuje stabilizovaným týmem kmenových i externích odborníků a pojišťovacích specialistů, know-how, technikou, finanční rezervou  a odborným zázemím, což jí dává předpoklad trvalého růstu a rozvoje.


Hlavní strategií AR CREDIT je důsledná orientace na klienta a individuální přístup.

    
AR CREDIT vždy hájí zájmy svých klientů, mezi které patří jak občané a malé nebo začínající společnosti, tak velké průmyslové a obchodní firmy s domácím i zahraničním kapitálem.


AR CREDIT respektuje Kodex etiky schválený Asociací českých pojišťovacích makléřů, vycházející z mezinárodních standardů.


AR CREDIT ručí za vysokou profesionalitu při provádění všech výše uvedených činností svým klientům nejen vysokou kvalifikací a dlouholetými zkušenostmi svých zaměstnanců a partnerů, ale i vlastním pojištěním profesní odpovědnosti, a to částkou do výše 50 milionů Kč.                           

 

 

Novinky & aktuality

Jízda na kole bez pojištění zavání finančním průšvihem
Úterý, 11. Červenec 2017

Cyklistická sezóna je v plném proudu a se začínajícími prázdninami vyrazí na kola další tisíce lidí. Cyklisté jsou bohužel jednou z nejohroženějších skupin účastníků silničního provozu. Než tedy šlápnete do pedálů, rozhodně byste měli myslet na sjednání vhodných pojištění.

Celý článek...
 
Denní odškodné. Která pojišťovna zaplatí nejvíc za drobné úrazy?
Čtvrtek, 12. Leden 2017

Úrazové pojištění slouží především jako zajištění pro vážné úrazy, které končí trvalými následky s tělesným poškozením vyšším než 10 procent. Součástí pojistek může být ale i krytí drobných úrazů, které se léčí třeba jen několik dnů či týdnů.

Celý článek...
 

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení
Telefon
Email
Vaše zpráva