Profil

busines

AR CREDIT je nezávislá pojišťovací makléřská společnost s více než 10-ti letou tradicí, která působí ve všech oblastech pojištění, tzn. v životním a majetkovém pojištění občanů, finančním poradenství, pojištění podnikatelských, průmyslových a komerčních rizik a v neposlední řadě pojištění zemědělských rizik.


AR CREDIT splňuje veškeré požadavky dané legislativou České republiky.                            Společnost je registrována u ČNB v souladu se zák. č. 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích a likvidátorech pojistných událostí,  jako pojišťovací makléř a to pod číslem 005858PM. Její činnost podléhá pod kontrolu Úřadu státního dozoru v pojišťovnictví a penzijním připojištění. Rovněž splňujeme standardy doporučené směrnicemi o pojišťovnictví vydané komisí Evropské unie.


AR CREDIT  se ve svém oboru  vyprofilovala  na společnost nabízejících exkluzivní, na míru šitý vysoce profesionální pojišťovací servis ve všech sektorech majetkového, odpovědnostního, finančního a životního pojištění. Jako ryze česká společnost, bez zahraničního kapitálu, úspěšně konkuruje  i nadnárodním společnostem.


AR CREDIT disponuje stabilizovaným týmem kmenových i externích odborníků a pojišťovacích specialistů, know-how, technikou, finanční rezervou  a odborným zázemím, což jí dává předpoklad trvalého růstu a rozvoje.


Hlavní strategií AR CREDIT je důsledná orientace na klienta a individuální přístup.

    
AR CREDIT vždy hájí zájmy svých klientů, mezi které patří jak občané a malé nebo začínající společnosti, tak velké průmyslové a obchodní firmy s domácím i zahraničním kapitálem.


AR CREDIT respektuje Kodex etiky schválený Asociací českých pojišťovacích makléřů, vycházející z mezinárodních standardů.


AR CREDIT ručí za vysokou profesionalitu při provádění všech výše uvedených činností svým klientům nejen vysokou kvalifikací a dlouholetými zkušenostmi svých zaměstnanců a partnerů, ale i vlastním pojištěním profesní odpovědnosti, a to částkou do výše 50 milionů Kč.                           

 

 

Novinky & aktuality

Pojištění odpovědnosti: pozor na výluku hrubé nedbalosti a další háčky
Pondělí, 23. Říjen 2017

Když člověk způsobí dopravní nehodu při řízení motorového vozidla, hradí se vzniklé škody z jeho povinného ručení. Co když ale někdo způsobí škodu při cyklistice, lyžování nebo jiném rekreačním sportování, při návštěvě známých, na nákupu nebo třeba při provozu domácnosti?

Celý článek...
 
Češi jsou podpojištění
Pondělí, 09. Říjen 2017

Češi vydávají výrazně méně peněz za pojištění majetku, zdraví i života než lidé ve vyspělých evropských státech. Podle finančních poradců je jedním z důvodu skutečnost, že Češi jsou podpojištění a neplatí si ve svých pojistkách dostatečné pojistné krytí.

Celý článek...
 

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení
Telefon
Email
Vaše zpráva