Aktuality

Jízda na kole bez pojištění zavání finančním průšvihem

11.07.2017 08:19

Cyklistická sezóna je v plném proudu a se začínajícími prázdninami vyrazí na kola další tisíce lidí. Cyklisté jsou bohužel jednou z nejohroženějších skupin účastníků silničního provozu. Než tedy šlápnete do pedálů, rozhodně byste měli myslet na sjednání vhodných pojištění.

Aktuální trendy v oblasti zemědělského pojištění

11.10.2016 14:38

Zemědělství patří mezi hospodářská odvětví neúprosně ovlivňovaná rozmary počasí. Střídání suchých a deštivých let, silné mrazy či častý výskyt krupobití, které dokáže „sklidit“ úrodu během několika minut. Kvůli vývoji klimatických podmínek vystupují do popředí i rizika dříve méně významná. Proto je třeba, aby i pojistný trh dokázal reagovat odpovídajícími produkty…

AIG vás ze zajetí únosců dostane

26.08.2016 08:32

V České republice nabízí tento způsob ochrany jediná pojišťovna. Jen AIG vás pojistí proti únosu a vydírání.

Přichází nové samostatné pojištění proti teroristickým útokům

26.08.2016 08:14

Britanika s Českou podnikatelskou pojišťovnou přichází s produktem samostatného pojištění proti terorismu. Má doplnit cestovní, úrazové a případně i životní pojištění, které mají terorizmus uvedený ve svých výlukách.

Kroupy vyjdou Česko na stovky milionů. „Zmasakrovaly“ úrodu, auta i domy

27.05.2016 11:18

„V tento okamžik máme nahlášeno 360 škod za celkem 18,5 milionu korun. Počet škod se samozřejmě mění s tím, jak je klienti postupně hlásí," řekla mluvčí České pojišťovny Ivana Buriánková. Nejvíce škod je hlášeno ze Středočeského kraje, následují kraje Ústecký a Jihočeský. Převažují škody na majetku občanů, ČP má nahlášeno již 60 poškozených automobilů.