Aktuality

Pojištění odpovědnosti: pozor na výluku hrubé nedbalosti a další háčky

23.10.2017 06:14

Když člověk způsobí dopravní nehodu při řízení motorového vozidla, hradí se vzniklé škody z jeho povinného ručení. Co když ale někdo způsobí škodu při cyklistice, lyžování nebo jiném rekreačním sportování, při návštěvě známých, na nákupu nebo třeba při provozu domácnosti?

Pro tyto a mnoho dalších běžných činností se hodí mít pojištění odpovědnosti, které je…

Češi jsou podpojištění

09.10.2017 06:33

Češi vydávají výrazně méně peněz za pojištění majetku, zdraví i života než lidé ve vyspělých evropských státech. Podle finančních poradců je jedním z důvodu skutečnost, že Češi jsou podpojištění a neplatí si ve svých pojistkách dostatečné pojistné krytí.

Jízda na kole bez pojištění zavání finančním průšvihem

11.07.2017 08:19

Cyklistická sezóna je v plném proudu a se začínajícími prázdninami vyrazí na kola další tisíce lidí. Cyklisté jsou bohužel jednou z nejohroženějších skupin účastníků silničního provozu. Než tedy šlápnete do pedálů, rozhodně byste měli myslet na sjednání vhodných pojištění.

Aktuální trendy v oblasti zemědělského pojištění

11.10.2016 14:38

Zemědělství patří mezi hospodářská odvětví neúprosně ovlivňovaná rozmary počasí. Střídání suchých a deštivých let, silné mrazy či častý výskyt krupobití, které dokáže „sklidit“ úrodu během několika minut. Kvůli vývoji klimatických podmínek vystupují do popředí i rizika dříve méně významná. Proto je třeba, aby i pojistný trh dokázal reagovat odpovídajícími produkty…

AIG vás ze zajetí únosců dostane

26.08.2016 08:32

V České republice nabízí tento způsob ochrany jediná pojišťovna. Jen AIG vás pojistí proti únosu a vydírání.